Inloggen Lid worden

Ondernemers in Heemstede: onze creatieve kanjers

13 februari 2026
Eveline en John op Zandvoortselaan

Heemstede is een levendig dorp met stadse trekjes. De ondernemers in Heemstede zijn actief en voorzien onze inwoners en bezoekers van een uitgebreid en hoogwaardig winkelaanbod. We vergeten vaak wat het betekent dat ondernemers het risico nemen om hun energie, spaargeld en tijd in een eigen zaak te stoppen. Samen maken ondernemers van onze Heemsteedse winkelstraten aantrekkelijke winkelgebieden. Die kracht zien we in de Jan van Gooyenstraat, aan de Zandvoortselaan en in het centrum van Heemstede. Samen zorgen zij ervoor dat Heemstede een regionale trekker is voor winkelend publiek, met een uitgebreid aanbod.

Daarnaast is het reuze gezellig om te winkelen in Heemstede en zijn de winkels goed bereikbaar. Ook de kleine buurtsupers zijn heel waardevol: zij brengen saamhorigheid en lokale betrokkenheid in onze wijken. Deze week waren we met onze mascotte Brum, samen met fractievoorzitter John Wulfers en wethouder Eveline Stam, daarom bij de Jan van Gooyenstraat en de Zandvoortselaan. Ook stonden we bij SAM Coffeebar aan de Valkenburglaan. Wat een prachtige toevoeging aan Heemstede is deze creatieve zaak, om heerlijk koffie te drinken en tijd te nemen voor een goed gesprek met elkaar.

 

Mascotte Brum bij SAM in Heemstede

Mascotte Brum bij SAM in Heemstede

 

De Heemsteedse VVD is niet alleen in de Week van de Ondernemer trots op onze ondernemers; dat zijn we altijd. In ons verkiezingsprogramma “Sterk & Veilig naar 2030” bouwen we hierop voort. We zullen erop toezien dat ondernemers vooral kunnen ondernemen en dat regels en vergunningen zo beperkt mogelijk blijven, zodat zij hun gezellige evenementen kunnen organiseren zoals de intocht van Sinterklaas en Bloemencorso. Samen maken de ondernemers onze winkelgebieden geweldig.

Confidental Infomation