Inloggen Lid worden

Jaarcongres 2027

26 oktober 2026

 

Zoals bekend is het jaarcongres voor het LNS een vast moment van ontmoeting en debat. Ook dit jaar
mogen we weer te gast zijn in het Provinciehuis van Flevoland op vrijdag 5 februari 2027. Noteer dit dus
alvast in uw agenda.
In de ochtend hebben we actuele onderwerpen zoals kunstmatige intelligentie (AI) en de invloed van het
Europees Parlement op onze pensioenen.

Gastsprekers zijn:
• Dr. Alex Smit, onderzoeker digitale geletterdheid en burgerschap over kunstmatige intelligentie (A.I) en cybersecurity
• Anouk van Burg, portefeuillehouder pensioenwetgeving Renew (VVD fractie Europarlement), gaat ons bijpraten over de invloed van EU regelgeving op de Nederlandse pensioenen.
Uiteraard gaan deze sprekers graag het gesprek met de zaal aan.

Na de lunch zullen er in de middaguren weer de workshops zijn waarbij ook portefeuillehouders van de TK fractie gaan aanschuiven. Daar zullen onder andere de actuele kwesties uit het zorgdomein maar ook die van financiën en pensioenen de onderwerpen zijn.

Aan het exacte programma wordt nog gewerkt, maar noteer al vast de datum!
Vanaf eind november kunt u zich weer opgeven via ‘mijnVVD’.
De eigen bijdrage voor het congres inclusief lunch bedraagt €25,00
Natuurlijk staat dit jaarcongres weer open voor introducees; we roepen u dus bij deze op zeker één gast mee te nemen.

Confidental Infomation