Inloggen Lid worden
Woonplaats Zaandam

Jochem de Haas

  • Kandidaat #5
Woonplaats Zaandam

Als geboren en getogen Zaandijker en inmiddels 10 jaar woonachtig in Zaandam, voel ik mij sterk verbonden met de Zaanstreek. Samen met mijn vrouw en onze kinderen sta ik middenin de samenleving en ervaar ik dagelijks hoe belangrijk goed lokaal bestuur is.

Mijn politieke nieuwsgierigheid ontstond al vroeg, mede door de gesprekken met mijn opa. In de tijd van Frits Bolkestein groeide mijn interesse voor de VVD. Vrijheid, verantwoordelijkheid en realistisch beleid vormen sindsdien de basis van mijn liberale overtuiging.

In mijn huidige functie als teamleider bij de SVB ben ik gewend helder te communiceren, verantwoordelijkheid te nemen en pragmatisch te handelen. Ik ben loyaal, analytisch en oplossingsgericht. Continu kijk ik kritisch naar bestaande processen en denk graag mee over

hoe het beter kan. Als ik ergens voor ga, zet ik door en ben ervan overtuigd dat een goede samenwerking essentieel is om ideeën te realiseren.

Als raadslid wil ik luisteren, verbinden en richting geven. Ik sta voor een gemeente waarin vrijheid en verantwoordelijkheid hand in hand gaan, ondernemerschap gestimuleerd wordt en iedereen een eerlijke kans krijgt om vooruit te komen. Inwoners moeten kunnen rekenen op een betrouwbare, integere en effectieve gemeente. Daar wil ik mij vol overtuiging voor inzetten.


Eerste herinnering van Zaanstad

Lopend naar basisschool “de Gortershoek” in Zaandijk. De school stond in dezelfde straat als mijn ouderlijk huis.

Lelijkste straat in Zaanstad
Vinkenstraat, Zaandam

Geheim plekje in Zaanstad
Heemtuin, Zaandam

Beste kroeg of restaurant van Zaanstad
Eetcafé de Toog, Koog aan de Zaan

Wat moet met pek en veren de stad uit
Verkeerschaos, Intolerantie en extremisme

Dit moet beter

Handhaving om verloedering en overlast tegen te gaan.

Confidental Infomation