Inloggen Lid worden
Woonplaats Den Burg

6 Jan van Wijk

  • Lijst 4 - Kandidaat 6
Woonplaats Den Burg

“Er kunnen geen vrijwilligers genoeg zijn”

Mijn naam is Jan van Wijk en ik sta 6e op de kieslijst voor VVD Texel. In het dagelijks leven vind je mij vooral op Golfbaan De Texelse, waar ik eigenaar ben van Golfschool Texel. Samen met mijn collega verzorg ik daar met veel plezier de golflessen. In mijn vrije tijd sla ik graag een balletje op de golfbaan of op de padelbaan. Naast mijn werk zet ik me vrijwillig in voor Texel. Ik ben actief in de bestedingscommissie van Struun en maak deel uit van het bestuur van Broodfonds Texel. Daarnaast ben ik bestuurslid van de Ronde Tafel Texel. Dat doe ik omdat ik geloof in samen doen, en naar elkaar omkijken. Ik voel me erg betrokken bij het eiland en weet wat er leeft onder de inwoners. Mijn hart ligt op Texel, en bij Iris Barhorst ??

“Wat je krijgt, geef je terug”
Mijn motivatie om de politiek in te gaan ligt in mijn jeugd. Als jonge Texelaar ben ik opgegroeid met vrijwilligers die zich met hart en ziel inzetten voor anderen. Mensen die klaarstonden, tijd maakten en mij hielpen om me te ontwikkelen. Dat heeft indruk op mij gemaakt. Voor die mensen heb ik nog altijd groot respect. Ik wil graag iets terug te doen. Niet roepen vanaf de zijlijn, maar actief meedoen door me in te zetten als vrijwilliger en door betrokken te zijn bij de Texelse Politiek. Omdat ik geloof dat een sterke gemeenschap draait op mensen die verantwoordelijkheid nemen en elkaar helpen.

Voor mij is politiek geen doel op zich, maar een manier om Texel mooier, sterker en socialer te maken. Met beide benen op de grond, met oog voor vrijwilligers en met de overtuiging dat samen doen écht het verschil maakt.

Bekijk andere mensen

Bekijk onze mensen
Confidental Infomation