Inloggen Lid worden

VVD kandidaat wethouder Martin: “Genoeg gepraat! De Boxtelaar op #1”

26 februari 2026

Zoals je mogelijkerwijs al in Brabants Centrum van26 februari hebt kunnen lezen is Martin van der Broek nummer 3 op de lijst en onze wethouderskandidaat. Hij licht graag zelf even toe wat zijn motivatie is:

“Ik stel me kandidaat als gemeenteraadslid en wethouder namens de Boxtelse VVD. Ik woon in Kasteren, heb in Boxtel-Oost en Liempde gewoond en ken onze gemeente van binnenuit. Vanuit mijn werk als projectleider bij Tilburg University (focus op innovatie en maatschappelijke vraagstukken) én mijn ervaring in het bedrijfsleven en bij de afdeling Economische Zaken van de gemeente ‘s -Hertogenbosch weet ik hoe beleid en praktijk samenkomen — en waar het beter kan. In mijn vrije tijd ben ik al 25 jaar actief bij Atletiekvereniging Marvel. Sport en verenigingen vormen het hart van onze gemeenschap.”

Het is tijd voor keuzes en actie vindt hij; “Boxtel heeft veel potentie. Maar over wonen, bereikbaarheid, veiligheid en leefbaarheid wordt al jaren gepraat. Inwoners willen duidelijkheid, keuzes en resultaat. Voor mij staat de hardwerkende Boxtelaar op één. Gezinnen die betaalbaar willen wonen. Jongeren die hier hun toekomst willen opbouwen. Ouderen die actief willen blijven of goede ondersteuning nodig hebben. Ik kies voor een gemeente die luistert, durft te kiezen en levert.”

Genoeg gepraat. Kies nu voor Boxtel. Stem op de Boxtelse VVD!

Confidental Infomation