Training Presenteren I – Partijbureau Den Haag
Wil jij sterker worden in het presenteren van jouw ideeën? Leren hoe je een presentatie helder opbouwt en hoe je een zaal meekrijgt in jouw verhaal?
Dan is de training Presenteren I iets voor jou!
Na het volgen van de e-learning waarover je na aanmelding meer informatie ontvangt, ontmoeten we elkaar op zaterdag 21 november op het partijbureau in Den Haag.
Onder begeleiding van een ervaren Haya-trainer ga je aan de slag met het opbouwen van een sterke presentatie, het helder overbrengen van je boodschap en technieken om overtuigend en zelfverzekerd te spreken.
Daarnaast is deze trainingsdag een mooie mogelijk om andere (nieuwe) leden te leren kennen en ervaringen en ideeën uit te wisselen.
Praktische informatie:
De training vindt plaats op zaterdag 21 november op het partijbureau in Den Haag.
Vanaf 09:30 uur ben je welkom voor de inloop met koffie en thee
Om 10:00 uur start de plenaire opening en rond 14.00 uur sluiten we de dag af.
De kosten voor deelname bedragen €30, dit is inclusief koffiebreaks en lunch.
Meld je snel aan via MijnVVD. Na aanmelding ontvang je een bevestigingsmail met meer informatie en praktische details.
Vragen? Mail naar [email protected]