Volg ons op LinkedIn
Agenda

Combitraining – Almere

Wil jij sterker worden in presenteren, scherper leren debatteren en tegelijkertijd je kennis van het liberalisme verdiepen? Dan is deze training iets voor jou!

 

Zaterdag 26 september 2026 gaan we in het stadhuis van Almere, onder begeleiding van een ervaren Haya-trainer bezig met overtuigend presenteren, effectief debatteren en het helder verwoorden van jouw standpunten. Daarnaast maak je kennis met andere VVD-leden en is er volop ruimte om ervaringen en ideeën uit te wisselen.

 

Na het succesvol afronden van deze (introductie) training kun je deelnemen aan de Regionale Masterclass. Een mooie vervolgstap om jezelf verder te ontwikkelen binnen de VVD.

 

Praktische informatie
Deze training vindt plaats op zaterdag 26 september 2026 in het stadhuis van Almere.
Vanaf 09.30 uur ben je van harte welkom voor de inloop met koffie en thee. Om 10.00 uur starten we met de plenaire opening. Rond 16.00 uur sluiten we de dag af. Deelname kost € 25. Dit is inclusief koffie, thee en lunch.

 

Meld je aan door een mail te sturen naar [email protected]. Na je aanmelding ontvang je een bevestiging met meer informatie over de voorbereidende e-learnings en de praktische details.

 

Meld je aan!

Deel dit evenement
URL succesvol gekopieerd.
Er is iets fout gegaan, de URL kon niet gekopieerd worden.
Confidental Infomation