Joris Sars
Beste Venlonaren,
Mijn naam is Joris Sars en met trots ben ik een van de kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen van onze mooie gemeente Venlo namens de VVD.
Al sinds ik klein was ben ik geïnteresseerd in politiek. Hoe werkt het bestuur van het land en de gemeente, waarom werkt het zo, welke keuzes worden gemaakt en hoe komt dit tot stand? Nu ik ouder ben wil ik graag een bijdrage hieraan leveren. Nederland is wat mij betreft het beste land op aarde en Venlo de mooiste gemeente van het land. Ik woon al mijn hele leven in Hout-Blerick dus wil ik graag hier, in mijn thuis, een steentje bijdragen en het nog beter maken.
Ik heb financiële economie en Europees recht gestudeerd. Deze achtergrond heeft mij een analytische blik en vaardigheden gegeven die ik graag via de VVD Venlo voor deze gemeente wil gaan inzetten. Financieel staat de gemeente er goed voor. Maar op het gebied van economie, mobiliteit, veiligheid, energie, communicatie en organisatie kan het nog een stuk beter. Ik wil met name een bijdrage gaan leveren aan het zo effectief en praktisch mogelijk maken van het beleid van de gemeente.
Visies zijn mooi, goede uitvoering en communicatie is beter!
Als laatste hoop ik dat zoveel mogelijk mensen mee gaan doen met de politiek en gaan stemmen met de verkiezingen (liefst op de VVD Venlo natuurlijk!). Met al het gedoe in de wereld is goede effectieve democratie belangrijker dan ooit. Zowel lokaal als provinciaal én nationaal. Alleen samen kunnen we ons staande houden en een betere wereld voor onszelf bouwen. Ik ga in ieder geval meedoen! Ik hoop u ook.
Met hartelijke groet,
Joris Sars