Wat betekent een wereld vol onzekerheid voor onze regio? Voormalig directeur MIVD en generaal-majoor buiten dienst Pieter Cobelens vertelt, interactief met ruimte voor vragen.
Over deze avond
Oorlogen aan de randen van Europa, cyberdreigingen, geopolitieke spanning en economische onzekerheid voelen ver weg, maar raken ook Culemborg, Buren, Tiel, West Betuwe en Neder-Betuwe. Maar hoe precies?
Daarover gaan we in gesprek met Pieter Cobelens, oud-directeur van de MIVD en generaal-majoor, een van de meest gezaghebbende veiligheidsexperts van Nederland. Hij vertaalt complexe wereldontwikkelingen scherp en helder naar het dagelijks leven. Samen met lokale VVD-fractievoorzitters bespreken we wat dit voor onze regio betekent. Uw vragen en zorgen staan centraal.
Wat kunt u verwachten?
- Een scherpe analyse van de actuele geopolitieke ontwikkelingen
- Inzicht in de gevolgen voor Nederland en Rivierenland
- Een interactieve discussie met ruimte voor uw vragen
- Ontmoeting met inwoners, ondernemers en bestuurders uit de regio
Praktisch
Wanner: Vrijdag 9 oktober 2026, vanaf 19.00 uur
Waar: Dorpshuis Zoelen – De Oude School
Aanmelden: mail [email protected] of [email protected]
Aanmelden verplicht, kaartverkoop gaat hard en vol = vol