Inloggen Lid worden

Miriam Slomp-Dekkers opnieuw wethouder VVD Steenwijkerland

12 juni 2026

Woensdag 10 juni is het nieuwe college van B&W Steenwijkerland geïnstalleerd. We zijn trots dat Miriam Slomp-Dekkers opnieuw namens de VVD als wethouder is beëdigd!

Samen met fractievoorzitter Jeroen van Duijvenvoorde tekende zij – samen met de andere coalitiepartijen – het coalitieakkoord ‘Daadkrachtig en dichtbij’.

Miriam was al wethouder sinds januari 2025 en geeft hier met evenveel enthousiasme en daadkracht de komende vier jaar vervolg aan.

“Goede besluiten beginnen met goed begrijpen wat er speelt. Ik wil essentieel bijdragen aan deze gemeente. Het verschil kunnen maken met een bestuur die kansen ziet en oog houdt voor mensen achter de vraagstukken.”

Met o.a. economische zaken, evenementen, handhaving en dienstverlening in portefeuille zien we uit naar een goede samenwerking in het college en met de gemeenteraad voor een mooi en sterk Steenwijkerland!

Lees hier het coalitieakkoord

Confidental Infomation