Frank van der Venne
Naam: Frank van der Venne
Woont in: Sittard
Wie ben ik?
In mijn dagelijkse leven werk ik als forecaster en capaciteitsmanager bij een bank en woon ik samen met mijn vrouw Victoria in Hoogveld in Sittard. Net als op mijn werk ben ik bezig met feiten en cijfers en geef ik graag gewogen adviezen op raadsstukken en beleidsplannen. Ik loop en fiets graag in mijn vrije tijd, bezoek graag een van de vele goede restaurants op de markt in Sittard en houdt van de wereld over reizen voor een actieve vakantie.
Waar sta ik voor in onze gemeente?
Een gemeente die weer vooruit wil. Eentje met veiligheid in de regio, weer drukke en gezellige winkelstraten, een rijke horeca en wijken met een goede balans tussen stenen en groen. Eentje die ook voor bezoekers van buiten de gemeente weer interessant is te bezoeken
Waarom wil ik de gemeenteraad in
Ik wil met mijn collega VVD’ers weer een frisse wind inbrengen. Vernieuwende initiatieven omarmen (woningbouw, recreatieparken, infrastructuur, sociaal) en er weer zijn voor de ondernemers om de winkels vol te krijgen. Goede initiatieven hoeven geen jarenlange bureaucratische wegen te bewandelen!
Persoonlijk:
Diverse sporten zoals fitness, fietsen, wandelen en duiken, ik kook graag en klus graag in huis en tuin.