De afgelopen weken stonden in het teken van een nieuw begin voor de Oldenzaalse VVD. Onze nieuwe fractie werd geïnstalleerd, tijdens een inspirerende inloopbijeenkomst bij Rouwhorst blikten we vooruit op de komende jaren en deze week volgde het debat over het coalitieakkoord.
Met een complete fractie, een helder akkoord en volop energie kijken wij vooruit. De voorbereidingen zijn afgerond. Nu kunnen we doen waar het uiteindelijk om draait: werken aan een nog beter Oldenzaal.
Een mooie start van een nieuwe periode
Tijdens de inloopbijeenkomst over het coalitieakkoord bij Rouwhorst spraken we met fractieleden, bestuurders en betrokken Oldenzalers om vooruit te kijken. In een goede sfeer hadden we het over de kansen en uitdagingen voor onze gemeente.
Die bijeenkomst onderstreepte waar de Oldenzaalse VVD voor staat: luisteren naar wat er leeft, duidelijke keuzes maken en samen werken aan oplossingen die daadwerkelijk resultaat opleveren voor inwoners.
Een akkoord met een duidelijke koers
Tijdens het debat over het coalitieakkoord hebben wij onze steun uitgesproken voor de koers die voorligt. Het akkoord biedt richting voor de komende jaren en geeft ruimte om samen met inwoners, ondernemers en maatschappelijke partners invulling te geven aan de ambities voor Oldenzaal.
Voor ons is daarbij één uitgangspunt belangrijk: politiek gaat niet over plannen op papier, maar over wat inwoners daarvan merken in hun dagelijks leven.
## Veiligheid, wonen en gezonde financiën
De komende jaren zetten wij ons in voor onderwerpen die voor veel Oldenzalers belangrijk zijn.
Veiligheid blijft voor de Oldenzaalse VVD een absolute prioriteit. Iedereen moet zich veilig en vertrouwd voelen in zijn eigen buurt.
Daarnaast blijft wonen een van de grootste uitdagingen van deze tijd. Wij willen dat starters, gezinnen en senioren een passende en betaalbare woning kunnen vinden in Oldenzaal. Daarbij kijken we niet alleen naar het bouwen van woningen, maar ook naar de totale betaalbaarheid van wonen.
Ook gezonde gemeentefinanciën blijven essentieel. Ambities zijn belangrijk, maar moeten wel uitvoerbaar en betaalbaar blijven. Wij vinden dat de gemeente een betrouwbare overheid moet zijn die verantwoord omgaat met het geld van inwoners.
Nu begint het echte werk
Met de installatie van de nieuwe fractie, een mooie startbijeenkomst bij Rouwhorst en de vaststelling van het coalitieakkoord ligt de basis voor de komende jaren.
Wij hebben vertrouwen in de toekomst van Oldenzaal. Samen met inwoners, ondernemers en maatschappelijke partners gaan wij aan de slag om onze gemeente veiliger, sterker en toekomstbestendig te maken.