Inloggen Lid worden
Woonplaats Hattem

Marnix Jansen-De Weerd

  • Commissielid, kandidaat #3
Woonplaats Hattem

Hoe zijn je politieke ambities ontstaan?
Politiek heb ik altijd erg interessant gevonden. Pas toen ik in 2020 in Hattem ben komen wonen, ben ik zelf actief geworden. In een kleine gemeente als Hattem kun je direct meepraten over belangrijke zaken die hier spelen. De afgelopen jaren ben ik actief geweest in de diverse commissies. Zelfs vanuit een rol in de oppositie hebben we op veel thema’s het verschil kunnen maken.

Waarom heb je voor de VVD gekozen?
Ik heb in Enschede bedrijfskunde gestudeerd aan de Universiteit Twente. Mijn visie op economie en daarbij een beperkte rol voor de overheid sluiten het beste aan bij de VVD. Daarnaast vind ik dat iedereen moet zijn wie hij/zij/hen wil zijn, die vrijheid wil ik iedereen bieden in Hattem.

Wat maakt Hattem bijzonder voor jou?
Ik ben opgegroeid in Zwolle dus ik ken de regio goed. Mijn vrouw is een echte Hattemse en onze zoon is ook geboren in Hattem. Sinds mijn komst hier eind 2020 voel ik me direct thuis. Het kleinschalige karakter en de prachtige omgeving met de IJssel en de Veluwe maakt Hattem een stad waar ik heel graag wil blijven! Hattem heeft veel historie en is vaak dat kleine eigenwijze stadje aan de IJssel, dat vind ik mooi.

En tot slot, wat doe je in je vrije tijd, wat zijn je hobby’s
Naast genieten van de natuur doe ik aan waterpolo. De laatste jaren echter fanatieker als scheidsrechter dan als speler. Ik werk voor Vitens als omgevingsmanager in het dagelijks leven. Ook hier heb ik veel contact met gemeentes, provincies en inwoners, daar krijg ik veel energie van.

Contact:
Email: [email protected]

Confidental Infomation