De VVD Geertruidenberg bereidt zich voor op de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. De kandidatenlijst is vastgesteld en eerder dit jaar is ook Yvonne Weterings als lijsttrekker benoemd. Met een herkenbaar en lokaal team werkt de VVD Geertruidenberg aan duidelijke en praktische politiek voor de hele gemeente. Onze kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026 bestaat uit 27 betrokken inwoners van de gemeente. Samen zetten zij zich in voor een gemeente Geertruidenberg, waarin inwoners, ondernemers en verenigingen weten waar ze aan toe zijn.
Yvonne Weterings: Lijsttrekker
Al eerder dit jaar werd de lijsttrekker gekozen. Na gesprekken binnen het bestuur en een ledenraadpleging werd Yvonne Weterings voorgedragen. De ledenvergadering stemde unaniem in met haar benoeming als lijsttrekker. De voorzitter sprak daarbij haar vertrouwen uit in haar en in de koers van de partij. Yvonne bedankte de leden voor het vertrouwen en gaf aan dat zij zich wil inzetten voor een politiek die duidelijk, praktisch en dichtbij blijft.
Team VVD Geertruidenberg
Zij zegt in een reactie: “Ik zie mezelf vooral als onderdeel van een team. Mensen die mij kennen, weten dat. Onze lijst bestaat verder uit 26 sterke en betrokken mensen. Samen met mijn fractiegenoot Patrick Duijzer, de burgerraadsleden en steunfractieleden vormen we een hecht en herkenbaar team. Die samenwerking is onze kracht. Ieder met zijn eigen kennis en netwerk. Samen staan we daarmee naast onze inwoners. We staan voor duidelijkheid, koersvastheid en lokale betrokkenheid. Dichtbij en doen wat werkt!”
In gesprek en luisteren
De VVD Geertruidenberg blijft actief in gesprek met inwoners, ondernemers en organisaties in Raamsdonk, Raamsdonksveer en Geertruidenberg. Door goed te luisteren naar wat er leeft, werkt de partij aan oplossingen die ook passen bij onze gemeente Geertruidenberg.
Kandidatenlijst
De kandidatenlijst laat een mooie mix zien van mannen en vrouwen uit onze drie kernen. Onze top-5 bestaat uit Yvonne Weterings, Patrick Duijzer, Jochum Zijlmans, Corné van Zwol en Maria van Riel. We zijn ook enorm blij met onze jonge kandidaten Maarten, Jennifer en Wesley. Met daarnaast onze gerespecteerde bronnen van ervaring en wijsheid Robert en Louise.
Jeroen Steenmeijer