JOVD Drenthe, de jongerenafdeling van de VVD, houdt vrijdag 13 november haar eerste bijeenkomst. Die vindt plaats bij Thijs en Co aan het Raadhuisplein (Dalipassage 8) in Emmen. Vanaf 19.30 uur zijn jonge belangstellenden welkom om kennis te maken met de jongerenorganisatie en met elkaar in gesprek te gaan over politiek en actuele maatschappelijke vraagstukken. De bijeenkomst begint om 19.30 uur.
Tijdens deze eerste bijeenkomst staan ontmoeting en discussie centraal. Onder het genot van een kop koffie of een ander drankje kunnen bezoekers op een laagdrempelige manier kennismaken met JOVD Drenthe. Politieke ervaring of lidmaatschap is niet nodig: iedereen met belangstelling voor politiek en maatschappelijke ontwikkelingen is welkom. Uiteraard is de toegang gratis. De koffie is voor rekening van de JOVD Drenthe, andere drankjes zijn voor eigen rekening.
Hilde Wendel te gast
Deze avond is Tweede Kamerlid Hilde Wendel te gast. De uit Drenthe afkomstige politica (geboren in Emmen, opgegroeid in Norg) begon haar politieke betrokkenheid ooit bij de JOVD en heeft inmiddels de stap naar de Tweede Kamer gemaakt. Zij vertelt over haar politieke loopbaan, haar ervaringen binnen de JOVD en haar weg naar de landelijke politiek. Er is gelegenheid om vragen te stellen en met haar in gesprek te gaan.
Kennismaking
Met deze eerste bijeenkomst wil JOVD Drenthe een ontmoetingsplek bieden aan jongeren die geïnteresseerd zijn in politiek, vrijheid, maatschappelijke ontwikkelingen en de toekomst van Drenthe en Nederland.
Vrijblijvend
De bijeenkomst is vrijblijvend en biedt geïnteresseerden de mogelijkheid om de vereniging en haar leden beter te leren kennen. Wie enthousiast wordt, kan zich uiteraard aanmelden als lid.