Vertrouwenspersonen
Vertrouwenspersonen

In het kader van haar Integriteitsbeleid heeft het Hoofdbestuur besloten om per Regio een aantal vertrouwenspersonen te laten aanwijzen door het Regiobestuur. De vertrouwenspersonen kunnen worden geconsulteerd door alle VVD leden ongeacht hun functie binnen de partij. De vertrouwenspersonen verzorgen de eerstelijns opvang voor VVD leden die melding willen maken van een integriteitskwestie of rondlopen met een dilemma, maar voor wie het een brug te ver is om direct de Commissie Integriteit in te schakelen. Ook indien men twijfelt of een kwestie zich leent voor beoordeling door de Commissie Integriteit, kan men deze ter advisering in eerste instantie voorleggen aan een vertrouwenspersoon.

 

Namen en contactgegevens vertrouwenspersonen per Regio

Hieronder vindt u een overzicht van de vertrouwenspersonen per Regio en hun contactgegevens, zodat u weet wie u binnen uw Regio kunt consulteren:

Regio Zuid-Holland (6)

Marco Goedknegt: mgoedknegt@planet.nl
Cees Harteveld: cjhart@kpnmail.nl
Gerard Heetman: gerard@heetman.eu
Heleen Dupuis: h.m.dupuis@planet.nl
Simone Wolthuis: simonewolthuis1@gmail.com

Regio Noord-Holland (4)

Eef Bruning: eefbruning@ziggo.nl
Zsolt Szabo: zsolt.szabo@casema.nl
Han ter Heegde: h.terheegde@gooisemeren.nl

Regio Midden (2)

Utrecht
Lysbeth van Valkenburg-Lely: vvd@vanvalkenburg.nl

Marianneke Creemers-Hazebroek marianneke@creemers.nu

Regio Zuid (5)

Noord-Brabant
Ine van Hasselt-Blankers: inevanhasselt@gmail.com
Henk Beckers: hgjm.beckers@planet.nl
Paul Elion: paul.elion6@gmail.com
Zeeland
Jan te Veldhuis teveldhuis@zeelandnet.nl
Limburg
Cobi de Blecourt – Maas: cobi.deblecourt@ziggo.nl

Regio Oost (2)

Gelderland
Liesbeth Tuijnman:  e.tuijnman@xs4all.nl
Overijssel
Herman Pieper: hermanpieper@live.com

Regio Noord (3)

Groningen (tevens Drenthe)
Kina Kruithof: kinakruithof@hotmail.com
Friesland
Tjeerd van Bekkum: Tjeerdvanbekkum@gmail.com

Drenthe (tevens Groningen)
Jozien Schrale: schrale-oranje@home.nl

Regio Internationaal (1)

Zsolt Szabo: zsolt.szabo@casema.nl

Heb je een vraag? App ons!