Home Actueel overzicht VVD wil hoorzitting naar klimaatcijfers nu ook Nederlanders betrokken zijn bij fouten

VVD wil hoorzitting naar klimaatcijfers nu ook Nederlanders betrokken zijn bij fouten

vrijdag 5 februari 2010 , door Helma Neppérus

8 reacties

VVD-Tweede Kamerlid Helma Neppérus wil een hoorzitting over de fouten die zijn gemaakt in het IPCC rapport. Uit nieuwe informatie blijkt dat ook informatie afkomstig uit actiemateriaal van Nederlandse organisaties als Greenpeace en het Wereld Natuurfonds is gebruikt in het rapport. Daarnaast zou de Wageningse hoogleraar Rik Leemans, hoofdauteur van het hoofdstuk over CO2-schade, verkeerd hebben geciteerd uit studies naar de sterfte van koraal.

"Nu blijkt dat ook Nederlandse personen en instelling betrokken zijn bij dit schandaal moet onze rol hierbij ook duidelijk worden. Minister Cramer komt er nu niet meer vanaf met het schrijven van een slappe brief aan het IPCC. Ik vind dat de Tweede Kamer nu zelf ook informatie in moet gaan zamelen over de achterliggende redenen voor dit geknoei" aldus Neppérus.

Komende woensdag zal Neppérus bij de agenda vergadering van de vaste commissie VROM in de Tweede Kamer een verzoek om een hoorzitting indienen.

Helma Neppérus
Foto van Helma Neppérus

VVD-Tweede Kamerlid

Woordvoerder: Milieu, VWS – Sport, 2e woordvoerder vergroening belastingen

Klik hier voor meer info over Helma Neppérus.


Actueel

Volledig overzicht

Standpunten

Volledig overzicht

Mensen

Volledig overzicht

Over de VVD

Volledig overzicht

Agenda

Volledig overzicht

Algemeen
Pers

Volledig overzicht